Zobrazení: 1700

Karneval APA

Tradiční osvětová akce Katedry aplikovaných pohybových aktivit Fakulty tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci s dlouholetou tradicí. Pořadatelé jsou vždy aktuální studenti druhého ročníku oborů Aplikované pohybové aktivity a Aplikovaná tělesná výchova pod supervizí zvoleného zástupce katedry. Karneval APA je neformální setkání osob se zdravotním postižením či znevýhodněním, studentů, zaměstnanců fakulty a každého, kdo si chce užít večer plný zábavy, tance a kvalitní muziky. Každý ročník má své tematické zaměření i specifický název. Součástí je vyhlášení oceněných za příslušný rok v kategoriích APAč roku, Cena ČAAPA, Výroční cena Centra APA a samozřejmě Karnevalová síň slávy. Své místo zde má i vystoupení pořádající studentů, vyhlášení krále a královny karnevalu a také losování lístků. Datum konání je již také řadu let podobné, a to první pátek v měsíci dubnu.

 

xDSC 8019

 

Letošní 12. ročník se ponese v duchu 60. let.

Studenti katedry aplikovaných pohybových aktivit FTK UP vás srdečně zvou na 12. ročník Karnevalu APA, který se koná v pátek 5. dubna v olomouckém BEA centru. Letošní ročník se povede ve stylu šedesátých let, do kterých bychom se s Vámi společně vrátili. Těšit se můžete na vystoupení studentů, profesionálních tanečníků, a hudbou celý večer doprovodí kapela New Street Band.

Téma: In the 60’s

Datum: 5. 4. 2019

Místo konání: BEA centrum, tř. Kosmonautů 1 | Olomouc

Organizační zajištění:

Garant plesu: Mgr. Daniel Mikeška

Hlavní organizátor: Tereza Pekárková, E: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Oficiální web: karnevalapa.cz

Ceny vstupenek 
200 Kč předprodej | 250 Kč na místě | 50 Kč asistenti

Předprodejní místa
Sekretariát katedry APA FTK UP, třída Míru 111, Olomouc-Neředín
Menza, třída Míru 115, Olomouc-Neředín
UPoint, Horní nám. 12, Olomouc