, Zobrazení: 902

xDSC 0641Letošní série Dny na monoski je již minulostí. Minulostí, na kterou se ale bude velice příjemně vzpomínat, protože se jednotlivé zastávky vyvedly nad očekávání. Celkově naši instruktoři s kolegy z partnerských sportovních škol Newman School, Ski Fanatic a Yetti Ski Troják a spolku MonoskiZlín svezli v monoski na tři stovky zájemců.

 

Během letošního „turné“ jsme se Dny na monoski zavítali do pěti lyžařských areálů, původně bylo plánováno zastávek šest, ale úvodní Kunčice pod Králickým Sněžníkem jsme museli kvůli nedostatku sněhu zrušit. V Hlubočkách, Olešnici na Moravě, na Rališce, v Hlinsku a na Trojáku ale program proběhl podle plánu a vždy s příjemným překvapením – nečekaným zájmem. V Hlubočkách, kde jsme v únoru začínali, si monoski vyzkoušely čtyři desítky zájemců, Troják pak byl vrchol par excellence, když jsme tu v monoski svezli na osmdesát lidí.

 

Jezdilo se pod zamračenou oblohou, ve slunečních paprscích i v husté chumelenici a jezdilo se nejen na monoski, ale v rámci doprovodného programu se třeba i závodilo na pekáčích. A pokud se v ohlasech účastníků objevuje něco nejčastěji, pak je to slovo „super“.

 

Tímto bychom chtěli poděkovat všem, kteří se Dnů na monoski zúčastnili, a také všem, kteří se podíleli na jejich organizaci. A ahoj zase za rok!

 

Fotogalerie ze všech letošních Dnů na monoski najdete na našem Facebooku.

 

Daniel Mikeška

 

xDSC 0317

 

xDSC 0406

 

xDSC 0428

 

xDSC 0506

 

xDSC 0523

 

xDSC 0598