UP logo

logo APA webCentrum APA

Centrum aplikovaných pohybových aktivit

fb web  youtube web 
Vysokoškolské studium ATV a APA
Praxe a staze
Programy/Semináře/Konference

Vážení čtenáři a příznivci magazínu VOZKA, připravili jsme pro vás první ročník celostátní soutěže REKORDY HANDICAPOVANÝCH HRDINŮ 2017 (RHH). Ceny RHH budou uděleny vámi navrženým subjektům za mimořádný počin, vzor nebo projekt ve prospěch osob se zdravotním postižením, a to ve čtyřech kategoriích. Uzávěrka pro podávání návrhů je 30. září 2017. Tento projekt se uskutečňuje pod záštitou primátora statutárního města Ostravy Tomáše Macury a pod záštitou náměstka hejtmana Moravskoslezského kraje pro oblast sociální Jiřího Navrátila. Ceny REKORDY HANDICAPOVANÝCH HRDINŮ budou uděleny navrženým subjektům za mimořádný počin, vzor nebo projekt ve prospěch osob se zdravotním postižením, a to ve čtyřech kategoriích:


a) Hrdinové handicapu (příběhy obdivuhodných výkonů)
b) Pečující v handicapu (sebeobětující se osobnosti)
c) Projekty handicapu (projekty organizací a filantropů)
d) Emisaři handicapu (vzory ze zahraničí)

 

■ Návrhy na udělení ceny podají navrhovatelé (fyzické i právnické osoby) na předepsaném formuláři, který je společně s dalšími informacemi k dispozici v aktuálním čísle magazínu VOZKA i na stránkách www.vozka.org.


■ Vyplněné návrhy na formuláři zasílejte:
poštou na adresu: Redakce magazínu VOZKA, Pavel Plohák, Dolní 87, 700 30 Ostrava-Zábřeh
nebo e-mailem na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Do předmětu zprávy uveďte: RHH 2017


■ Uzávěrka pro podávání návrhů je 30. září 2017 (včetně) a po vyhodnocení odbornou porotou budou výsledky slavnostně vyhlášeny v Ostravě, v říjnu, u příležitosti Evropských dnů handicapu.


■ Akce REKORDY HANDICAPOVANÝCH HRDINŮ 2017 má mezinárodní přesah a má za cíl přispívat netradičními formami k lepšímu informování veřejnosti o aktivitách lidí se zdravotním postižením a těch, kteří se jim věnují.


■ Administrátorem soutěže je za redakční radu Ing. Jiří Muladi, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Při výběru Vám přejeme šťastnou ruku!

Kontakt

Univerzita Palackého v Olomouci
Fakulta tělesné kultury
Centrum APA
třída Míru 117
771 11 Olomouc

Další informace

Partneři Centra APA

OPVK hor logolink

Design, code: Mgr. Jiří Veverka  |  Administrace

© Centrum APA, Fakulta tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci