tabor instruktor 2017 1Další unikátní školení proběhlo 26.-27.5.2017 v malebném kraji obce Ostružné. Smyslem a cílem akce bylo připravit dobrovolníky na roli táborových instruktorů na ozdravných pobytech realizovaných pro děti s onkologickým onemocněním. Unikátní na celé akci je skutečnost, že většinu těchto dobrovolníků tvořili právě vyléčení pacienti, kteří tyto ozdravné pobyty absolvovali ještě jako léčené děti.
Na tomto pobytu měli za úkol získat co nejvíce informaci o:
1) roli táborového instruktora, přípravě her, organizace pobytu, 2) úprava her pro "všechny", bezpečnost, motivace, 3) základy první pomoci.
Budoucí táboroví instruktoři se také sami aktivně podíleli na tvorbě programu, přípravě jídla a na závěr úspěšně složili zkoušku táborového instruktora. Všem úspěšným táborníkům gratulujeme a těšíme se na další společnou spolupráci!!

tabor instruktor 2017 2 tabor instruktor 2017 3 tabor instruktor 2017 4