Již 14.09.2023 v čase 13:30 – 15.30 h proběhne na SPŠ Přerov, Havlíčkova 2, seminář na téma „Spirální stabilizace páteře je cestou ke zdravému a bezbolestnému pohybu“Odborným lektorem na akci bude PaedDr. Zbyněk Janečka, Ph.D. z FTK UP v Olomouci. Lektor představí tzv. SM systém, cvičení s elastickými lany a jeho využití ve Zdravotní tělesné výchově i v jednotkách školních i mimoškolních pohybových aktivit. Vzhledem k tomu, abychom usnadnili PP Olomouckého kraje účast na akci, pořádáme semináře v Jeseníku, Mohelnici, Šumperku, Olomouci a Přerově. Témata prezentujeme vždy na zdejších školách  a zveme PP ze spádové oblasti daného místa pro jejich lepší dostupnost.

Další nejbližší termíny jsou:

• 19.09.2023 na SŠ Polytechnické Olomouc
  • 25.09.2023 na SPgŠ Přerov

V případě Vašeho zájmu kontuktujte odborného koordinátora vzdělávacích seminářů PhDr. Martina Lajzu - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.