Podpora APSPCRegionální Centrum APA (RC APA) si nesmírně váží podpory Olomouckého kraje a hodlá se stáv pevnou součástí speciálně pedagogického poradenského systému v regionu. Aspirace a vize míří ještě dál za hranici kraje a je naší snahou zahájit rozhovory o konkrétní plány pro zřízení obdobných center samotnými krajskými subjekty i v dalších regionech. Aby mohlo RC APA efektivně spolupracovat s cílovými skupinami a mohlo poskytovat servis širokému spektru zájemců, je nuntá bezprostřední spolupráce s oficiálními a zákonem definovanými školskými poradenskými zařízením. Jsme nesmírně rádi, že ve spolupráci s PPP a SPC Olomouckého kraje se toto daří a díky vzájemné spolupráci jsme mohli kompletně podpořit vytvoření úplně nových webových stránek největšího poskytovatele školských poradenských služeb v zemi. Neváhejte a navštivte zbrusu nové webové rohraní - https://pppaspc-ok.cz/ .

Jsme pyšným partnerem a spolutvůrcem dalšího zkvalitnění služeb a možnosti lepší komunikace s cílovými skupinami.

Toto dílo je licencováno pod CC BY 4.0