V pořadí již patnáctý ročník odborného semináře zaměřeného na pohybové aktivity a zdravý životní styl seniorů Aktivní v každém věku se uskuteční ve středu 27. října, jako tradičně v prostorách ZŠ a MŠ Svatoplukova v Olomouci-Řepčíně. Vzdělávací seminář je primárně určen pracovníkům v sociálních službách, rehabilitačním pracovníkům z domovů pro seniory, ergoterapeutům, cvičitelům a všem, kteří pracují se seniory, ale také seniorům samotným. Akce sestává převážně z praktických workshopů. Po absolvování obdrží účastníci certifikát o účasti na vzdělávací akci.

Termín & místo
27. 10. 2021

Základní a mateřská škola Svatoplukova
Svatoplukova 11 | 779 00 Olomouc

Přímo u školy je zastávka autobusů MHD Řepčín, Svatoplukova, na níž zastavují autobusy DPMO linek 10, 12 a 20, jedoucí ve směru Řepčín, železárny nebo Chomoutov, škola. Základní jízdenka na MHD s platností 40 min. stojí 18 Kč. V případě, že přijedete automobilem, můžete jej zaparkovat naproti budově školy u fotbalového hřiště.

Garanti akce
Mgr. Julie Wittmannová, Ph.D.
Katedra aplikovaných pohybových aktivit
třída Míru 117 | 771 11 Olomouc