Aktuality, změny a další pozvánky najdete na www.idzok.cz

Čtvrtek, 17. října⋅12:45–3:00PM - Workshop 2.12.1 RC APA, ZŠ a MŠ Bohuslavice; 798 56 Bohuslavice 19, Správné držení těla - Postura, Fyzioterapeutka z Centra pohybu v Olomouci bude prezentovat problematiku správného držení těla a cvičení vhodná pro aplikaci ve školních i mimoškolních pohybových aktivitách.

Úterý, 22. října⋅1:30–3:45PM - Workshop KA2.12.1 RC APA, Střední škola polytechnická, Olomouc, Rooseveltova 79, Upoly, Mgr. Ladislav Baloun, Ph.D. bude prezentovat základní principy upolů a jejich využití ve školních i mimoškolních zájmových pohybových aktivitách.

Čtvrtek, 24. října⋅1:30–3:30PM - Workshop KA2.12.1 RC APA, Střední průmyslová škola Havlíčkova 2, 751 52 Přerov-Přerov 2, Svalové dysbalance a jejich kompenzace, Lektorka Mgr. Lenka Fasnerová z Centra pohybu v Olomouci se bude věnovat problematice svalových dysbalancí, příčinám jejich vzniku, jakými symptomy se vyznačují, jak ovlivní správné držení těla atd. Zaměří se rovněž na kompenzační cvičení, která navodí správnou svalovou rovnováhu lidského těla.

Úterý, 5. listopadu⋅7:45AM–1:30PM - Projektový den - workshop KA2.12.1 RC APA (pro žáky SPgŠ Přerov), Lektor PhDr., Mgr. Martin Lajza z RC APA bude žákům, budoucím pedagogům předškolního vzdělávání (MŠ) prezentovat problematiku využití Aplikovaných pohybových aktivit v předškolních i mimoškolních pohybových aktivitách. Rovněž se zaměří na problematiku aktivního zapojení všech dětí do pohybových aktivit v současném společném vzdělávání.

Pondělí, 11. listopadu⋅8:45AM–1:00PM - Workshop KA2.12.1 RC APA , Střední pedagogická škola Přerov, Denisova 3, Permanento - pohybový program, Na akci budete seznámeni odbornou lektorkouMgr. Lankou Fasnerovou z Centra pohybu Olomouc s principy pohybovéhoprogramu „Permanento“ a s jeho využitím k rozvoji správné, tedyv souladu se zákonitostmi kineziologie, pohybové gramotnosti u dětípředškolního vzdělávání v MŠ.

Úterý, 12. listopadu⋅8:45AM–1:00PM - Workshop KA2.12.1 RC APA, Permanento - pohybový program, SŠ Polytechická Olomouc, Na akci budete seznámeni odbornou lektorkouMgr. Lankou Fasnerovou z Centra pohybu Olomouc s principy pohybovéhoprogramu „Permanento“ a s jeho využitím k rozvoji správné, tedyv souladu se zákonitostmi kineziologie, pohybové gramotnosti u žáků ipedagogických pracovníků školního i zájmového vzdělávání.

Pátek, 15. listopadu⋅9:00AM–4:00PM - Interní workshop / kulatý stůl - APLIKOVANÉ POHYBOVÉ AKTIVITY A PSYCHOLOGIE SPORTU

Regionální CAPA Ol. kraje

Konzultanti APA pro žáky se zrakovým postižením

Metodické centrum APA