mAPAStudenti ATV a i APA, případně jiných oborů, včetně zájemců se středních škol. Máte možnost se bezplatně zúčastnit jedné z významných akcích v oblasti aplikovaných pohybových aktivit v ČR. S ohledem na to, že pro účastníky hradíme takřka veškeré náklady, je finančně tato akce více než výhodná ;-). Proto neváhejte, registrujte a třeba i buďte aktivní (poster, prezentace bc., mgr. nebo ph.d. práce, videoprezentace). Případně i zájemci se středních škol - Vy, co se teprve vysokoškolskými studenty stát chcete. Studenti středních škol zaměřenýn na pedagogiku, sociální oblast, zdravotnické obory, neváhejte, přihlašte se a přijeďte do Olomouce. Vždyť právě Vy jste budoucnost oboru! Registrace zde.

Školní tělesná výchova, volnočasové aktivity, rehabilitace v APA či sport v APA a především plány  vize do budoucnosti tohoto oboru – to jsou hlavní témata V. české národní konference aplikovaných pohybových aktivit, která se uskuteční v termínu 20.–22. května v Olomouci. Program i doprovodné aktivity intenzivně připravujeme, již nyní ale najdete základní informace ke konferenci a také registrační formulář na webu konference www.ckapa.upol.cz.