Srdečně zveme na 11. ročník Karnevalu APA, který se koná v pátek 6. dubna 2018 v Bea centru Olomouc. Pro téma jsme letos nešli příliš daleko, vždyť oslavujeme 100 let od založení Československa. Téma karnevalu tedy zní: První republika, jak ji známe a neznáme.

Na co se tedy můžete těšit? Na skvělou muziku, o kterou se postará kapela New Street Band, na vystoupení studentů APA, ale i rekreologů, se kterými jsme pro rok 2018 spojili síly, prvorepublikově laděnou atmosféru, hodnotné ceny a skvělou zábavu. Součástí bude i předávání cen Apač roku, ceny Centra APA a ceny ČAAPA, také uvedeme do Síně slávy APA další významnou osobnost našeho oboru a nebude chybět vyhlášení královny a krále karnevalu.

Kdo za touhle veškerou prací stoji? Ředitelkou karnevalu je studentka aplikovaných pohybových aktivit Gabriela Adámková, která má na starost všechny hlavní organizátorské záležitosti. "Celý náš tým dělá vše, co může, aby byl karneval co nejlepší. Věříme, že si večer ve stylu první republiky užijete a budete z něj mít zážitek, na který budete i po letech rádi vzpomínat. Těšíme se na vás," zve Adámková.

Všechny potřebné informace o Karnevalu APA najdete na stránce www.karnevalapa.cz

karneval apa 01

za studenty APA Veronika Mikešová