Pokud jste hraví a pohybu chtiví, věnujte pozornost informaci o zahájení mimoškolního kroužku s názvem Všestranná pohybová příprava dětí a mládeže. V nových prostoreách Aplikačního centra BALUO ve VŠ kampusu Neředín Univerzity Palackého se můžete setkávat každé úterý s lektorkou Míšou Veličkovou. Čeká vás nejen zábava, ale i noví kamarádi a mnohému se naučíte. V případě zájmu se co nejdříve obraťte na Michaelu Veličkovou – telefon 774 542 900. Důležitým úkolem tohoto kroužku je vytvoření metodiky gymnastiky pro děti, žáky a studenty se zdravotním postižením.

Ověřovat budete známé i měně známé sportovní pomůcky, budete se podílet na jejich hodnocení a budete mít možnost pomoci školám v budoucím výběru pomůcek i způsobu jejich využití. Společnými aktivitami s účastí osob s postižením i bez postižení také rozvinete svoje sociální dovednosti a budete schopni lépe chápat své možnosti a schopnosti.