APA workshop Metodika indoor aktivit APAJiž druhý workshop je připraven pro zájemce z řad pedagogických pracovníků, akademických pracovníků i další odbornou veřejnost. Možnost účasti však mají i studenti, a proto neváhejte. Tentokrát se zaměřujeme na aktivity tzv. "indoorové", tedy ty "pod střechou" (možná vhodnější označení než ve dveřích :-) ). Ve dnech 6. - 8. 4. je pro vás otevřeno nové sportovní Aplikační Centrum BALUO. Připraveni jsou výborní lektoři a připraveny jsou i překrásné prostory. Připraven je pro vás i velmi bohatý odborný i doprovodný program. Posuďte sami - Karneval APA (taneční aktivity); jedno z nejmodernějších bezbariérových fitness center v ČR; metodika plavání pro osoby s tělesným postižením; sportovní a pohybové hry pro všechny; seznámení s méně známými a otestování si úplně neznámých her; gymnastika, úpoly i základy psychomotorických aktivit; další společenský večer a nedělní inkluzivní aktivity v TV. Drtivá většina nákladů je v režii projektu "Podpora vzdělávání dětí, žáků a studentů prostřednictvím rovného přístupu k pohybové gramotnosti" financovaného v režimu OP VVV. Z kapacitních důvodů není možné vyhovět všem studentským zájemcům, proto neváhejte a přihlaste se co nejdříve.