APA workshop Metodika indoor aktivit APAPro zájemce z řad pedagogických a akademických pracovníků i další odborné veřejnosti připravujeme další workshop, tentokrát zaměřený na indoorové aktivity. Na dny 6. až 8. dubna je pro vás v prostorách Aplikačního centra BALUO Fakulty tělesné kultury Univerzity Palackého (více o centru zde) připraven bohatý odborný i doprovodný program s našimi lektory. Na programu bude mimo jiné metodika plavání osob s tělesným postižením, sportovní a pohybové hry pro všechny, seznámí s méně známými hrami, gymnastika, úpoly a základy psychomotorických aktivit, inkluzivní aktivity v TV, cvičení v jednom z nejmodernějších fitness center v ČR a také Karneval APA a společenský večer. Workshop se uskuteční s podporou našeho projektu Podpora vzdělávání dětí, žáků a studentů prostřednictvím rovného přístupu k pohybové gramotnosti financovaného z Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání. Deadline pro přihlášení je 23. března 2018!