Lanskroun9 2017Opět i letos se část studentů druhého ročníku APA podílelo na organizaci v rámci předmětu somatopedie sportovních dnů V Lanškrouně. Her se účastnilo 9 týmů z východních Čech a i jeden tým z nedalekého Polska. Sportovci absolvovali 9 stanovišť, ze kterých byly poté sečteny body či časy a určeno výsledné pořadí týmů a nejlepších jednotlivců v kategorii dívky, chlapci a vozíčkáři. Nešlo až tak o jednotlivé výsledky, ale spíše o sportovního ducha v rámci fair play, jak si sportovci na startu slíbili, radost a zážitek z pohybových aktivit a možnost být součástí jednoho týmu se společným cílem. Letos nově bylo připraveno stanoviště, kde probíhalo malování na obličej, které zabezpečovali studentky střední odborné školy, obor kosmetika.

Na závěr proběhla oblíbená diskotéka a slavnostní předávání cen. Celé dopoledne pomáhali k pohodové atmosféře a k všeobecnému veselí všude přítomný klaun a pan DJ.

Za organizační tým a s velkým díky studentům Radka Bartoňová