Rok se s rokem sešel a my jsme rádi, že Vás opět můžeme pozvat na akci DNY NA MONOSKI pořádanou sportovní školou Newman School, Ski Fanatic a Centrum APA. O co jde? Především o příjemně a zábavně strávený den na sněhu. Jak už napovídá název - Dny na monoski - bude se jezdit hlavně na monoski. Což je kompenzační pomůcka, která umožňuje lyžování osobám s hendikepem. Monoski tvoří speciální sedačka, která je spojená s vázáním jedné lyže spolu s odpruženým a odtlumeným mechanismem, dále stabilizátory, které slouží především pro zajištění rovnováhy při pohybu. Jízdu na monoski si mohou zdarma vyzkoušet jak osoby se zdravotním postižením, tak i široká veřejnost. Během celého dne Vám na kopci budou k dispozici kvalifikovaní instruktoři monoski. Letošní dop rovodný program bude nejen zábavný ale i poučný! Přijďte se přesvědčit :)

Kde?
  * Ski areál OLEŠNICE NA MORAVĚ – sobota 18.2.2017 9:30-15:00,
  * Ski areál Rališka - sobota 4.3.2017.

Díky finanční náročnosti je získání monoski poměrně problematické. Na základě tohoto zjištění jsme se rozhodli vytvořit projekt Dny na monoski, který osobám se zdravotním postižením umožní získat potřebné informace o tomto sportu. Zároveň seznamujeme širokou veřejnost s tímto poněkud novým fenoménem a ukazujeme, že limity a hranice se dají posouvat. Přijďte se přesvědčit! Na akci si není potřeba rezervovat instruktory.

S pozdravem a přáním hezkého dne,

Newman School