skoleni sesterBrno1Ve dne 30.5.2015 se v krásném prostředí Uherského Hradiště v obci Buchlovice uskutečnilo první školení projektu Krtek v pohybu pod garancí projektového partnera Katedry aplikovaných pohybových aktivit FTK UP. Školení bylo zaměřeno na zdravotní sestry Kliniky dětské onkologie Brno a to z Oddělení jednotky intenzivní péče, Oddělení ambulantní, Oddělení transplantační a Oddělení standardní.

Cílem školení bylo představení vybraných pohybových her a jejich uplatnění v praxi, představení sportovně kompenzačních pomůcek, diskuze nad využíváním těchto aktivit v nemocničním prostředí a v neposlední řadě modifikace a využití her psychomotorických. Tohoto školení se uskutečnilo 19 zdravotních sester a daná akce proběhla ve spolupráci s hlavním partnerem projektu Nadačním fondem dětské onkologie KRTEK.

skoleni sesterBrno2 skoleni sesterBrno3 skoleni sesterBrno4 skoleni sesterBrno5